Alicja w krainie czarów

Bransoletka na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze pt. Alicja w krainie czarów. Myślę, że pasowałaby do błękitnej sukienki Alicji, no i jest czarodziejsko zafalowana.

Czerwoniutka

W pierwszym zamiarze miał to być naszyjnik. Na długości bransoletki poddałam się. Wzór śliczny ale dość mozolny.Zastanawiam się czy nie upleść jakiejś siateczki i nie umieścić na niej tego wężyka. Wtedy bransoletka będzie chyba lepsza niż teraz.

MInimalizm

Nie wiem dlaczego to robię, ale kolejny raz zgłaszam się do konkursu w Kreatywnym Kufrze. Tym razem tytuł wyzwania "Minimalizm".  Jest coś bardziej minimalistycznego niż czerń i biel? Zobaczymy czy tym razem uda się być zauważonym.

Szampańska

Specjalnie na zamówienie Pani Beaty powstała bransoletka w kolorze szampana i ecru. Dziękuję za zamówienie i pozdrawiam Panią.Laughing

Dla Aneczki

Bransoletka specjalnie na prezent dla Aneczki. Bardzo mi się podoba wzór i już jej zazdroszczę, więc zaraz zabieram się za kolejną w troszkę innym kolorze.

African sunset

Bransoletka z koralików Toho Gold Lustered African Sunset i 4mmFP. Ten kolor odkryłam dzięki P. Dorocie, zamówiła u mnie kiedyś dla siebie bransoletkę z tymi koralikam. Spodobał mi się i zrobiłam z nich coś jeszcze.Nie miałam "na stanie" zapięcia w odpowiednim kolorze więc je uplotłam, zajęłomi sporo czasu ale jestem zadowolona z efektu. Bransoletkę zgłaszam na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze pt. Bransoletka. Dobrze wiem, że nic z tego ale te wyzwania mają coś w sobie.

Perły w oprawie

Ta bransoletka chodziła za mną już chyba 2 lata. Nie mogłam się za nią zabrać. Nareszcie ją mam, jest prześliczna ale bardzo czasożerna nie wiem czy powstaną kolejne podobne ale nie mówię nie. Wzór pochodzi z Beadwork 2010 April/May  Kathi Rutledge.

Haftowana sieczką z kamyczków

Nie mogłam się powstrzymać od zrobienia jeszcze jednej haftowanej bransoletki. Miałam kupioną jeszcze jedną metalową bazę więc postanowiłam ją wykorzystać. Efekt bardzo jesienny, dlatego zgłaszam też ją do wyzwania w Kreatywnym Kufrze

Haftowana koralikami

Do haftowania zabieram się chyba od roku, ale zawsze zniechęcało mnie to ile trzeba poświęcić na to czasu. Korzystając z przymusowego leżenia w lóżku, postanowiłam wyhaftować bransoletkę. Udało się. Nie jest idealnie symetryczna tak jakbym chciała ale jestem z niej bardzo zadowolona. Zgłaszam ją do wyzwania w Kreatywnym Kufrze pt. Jesień.

Cookies