GRANATOWO-SREBRNY KOMPLET

 

 

 

Na specjalne zamówienie Agnieszki powstał ten komplet. Kosztował mnie dużo czasu ale efekt mi to wynagrodził.Zgłaszam go do wyzwania w Kreatywnym Kufrze pt.Foto Inspiracja

Klipsy i zawieszka

  • Kategoria: Komplety

Agnieszka poprosiła mnie o biżuterię na wesele. Ma niebieską sukienkę i złotą torebkę więc to musiał być ten zestaw kolorów. Gotowe>)

Charlie i fabryka czekolady

  • Kategoria: Kolczyki

Te kolczyki to moja propozycja na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze pt. Charlie i fabryka czekolady. Kto czytał książkę ten wie, że Charlie jadł zazwyczaj potrawy z kapusty bo był okrutnie biedny. W filmie tak wyraźnie tego nie zaznaczono ale była wzmianka o kapuście. Dlatego moja propozycja to kapusta w czekoladzie. Zobaczymy czy komuś jeszcze się spodoba.

Prawie Rivoli

  • Kategoria: Kolczyki

Piękne szklane kaboszony, wprawdzie nie Swarovski ale równie ładne. Oplotłam je kryształkami FP i koralikami Toho.

Coś na każde ucho

Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na koraliki a tymbardziej na stonę. To nie znaczy, że nie robię całkiem nic. Zrobiłam kilka kolczyków, które korzystając z tego, że mam kilka dni wolnego szybciutko publikuję. Są tu kuleczki z super duo, kuleczki z koralików Toho, kilka dyndających frędzelków i jedna para z kryształkami Swarovskiego.

Alicja w krainie czarów

Bransoletka na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze pt. Alicja w krainie czarów. Myślę, że pasowałaby do błękitnej sukienki Alicji, no i jest czarodziejsko zafalowana.

Słoneczniki

Pani Tereska poprosiła mnie o kolczyki/słoneczniki na prezent dla siostry, która bardzo lubi te kwiaty. Kolczyki powstały już dość dawno, ale cierpię na brak czasu dlatego zdjęcia dopiero teraz. Pozdrawiam Panią ciepło i dziękuję za zamówienie.

Długaśne

  • Kategoria: Kolczyki

Pani Dotorka poprosiła mnie o wykonanie kolczyków pasujących do wcześniej kupionych naszyjników. Oto one. Dziękuję za zamówienie i pozdrawiam cieplutko.Sealed

Cookies